אנו משתמשים בעוגיות כדי לנתח תנועה ולשפר ללא הרף את האתר שלנו.

בואו נפגש!קפה טוב עלינו צרו קשר
דלג לתוכן הראשי
ציוד בדיקה ומדידה
12 נוב, 2023

ניתוח השוואתי: מצלמות הדמיה אקוסטיות Fluke ii900 ו-Fluke ii910

כשמדובר בזיהוי נזילות וטיפול יעיל בהן, בחירת מצלמת ההדמיה האקוסטית היא קריטית. במאמר זה נשווה שני דגמים פופולריים מבית Fluke: הדגם התעשייתי ii900 והדגם ii910, הידוע כמצטיין בדיוק. בחינתם והשוואת יכולותיהם תסייע ללקוחות להגיע לבחירה מושכלת.
פורסם על ידי: RDT 12 נוב, 2023
ניתוח השוואתי: מצלמות הדמיה אקוסטיות Fluke ii900 ו-Fluke ii910

Compressed air leak detection in manufacturing plant.

יישומים למצלמות הדמיה אקוסטיות

מצב ii910 MecQ מאפשר זיהוי התדרדרות מכנית במערכות המסועים. זהו כלי יעיל במיוחד עבור מערכות גדולות שיכולת הגישה בהן היא מאתגרת.

ה-ii910 מסוגל לאתר בעיות פריקה חשמלית חלקית (PD) במבודדים, שנאים, מתגים וקווי מתח גבוה.

ה-ii900 וה-ii910 בנויים כך שיוכלו לזהות דליפות אוויר, גז וואקום במהירות ובקלות חסרת תקדים. כלים אלו יכולים לזהות את התיקונים הנדרשים במערכות אוויר דחוס וגז.

מצלמות ההדמיה האקוסטיות של Fluke מעוצבות בצורה דומה.

טכנולוגיית איתור הדליפות נסמכת על מערך מיקרופונים, המזהים צלילים שאינם שמיעים לאוזן אנושית. שתי טכנולוגיות כאלו משולבות ב-ii900 וב-ii910.

  • גובה הצליל של דליפה שזוהתה מומר לתמונת Visual SoundMap, המאפשרת למשתמש לראות את האזור ממנו הגיע הצליל.
  • שני הכלים מאפשרים למשתמש לסרוק במהירות אזור ולמצוא בו בעיות. במקרה בו מזוהה בעיה – ניתן לייצר תמונות וסרטונים שלה ולשתפם בלחיצה אחת.
  • המצלמות מצוידות במסך LCD בגודל 7 אינץ', לו ממשק אינטואיטיבי המאפשר הפעלה פשוטה.
  • טכנאים יכולים להשתמש בממשקים של שתי המצלמות כדי לבודד תדרי צליל, גם בסביבות רועשות.
  • המצלמות מציעות יעילות רבה בבדיקת מפעלים. ביכולתן לסרוק במספר שעות את כל המפעל או המערכת, גם כשאלו נמצאים בשיא הפעילות.
  • See sound with Fluke’s collection of acoustic imagers for air leak detection, gas leak detection, vacuum leak detection, electrical partial discharge detection, and mechanical deterioration detection in conveyor systems.

מפרט שתי המצלמות דומה. עם זאת, טווח התדרים, המרחק, קצב הפריימים המינימליים ויכולות הדיווח שונים משמעותית:

כלי דיווח הדמיה אקוסטית

יוצר הדו"חות LeakQ הוא כלי יעיל לזיהוי דליפות אוויר, גז וואקום. הוא זמין הן בדגם ii900 והן בדגם ii910. כלי זה מאפשר ליצור דו"חות מסודרים ומפורטים. הוא מנפיק תמונות, ניתוח דליפות והערכת עלות תיקון.

בדגם ii910 קיים גם כלי הדיווח הבלעדי PDQ, המאפשר יצירת דו"חות מקיפים לבדיקות PD. הדו"חות כוללים תמונות שצולמו בעזרת המצלמה ואת היכולת לשתף את התוצאות עם בעלי עניין.

בחירת מצלמת הדמיה אקוסטית

לבחירת דגם מצלמת ההדמיה האקוסטית יכולה להיות השפעה משמעותית על זיהוי הדליפות ויעילות הטיפול בהן. שני דגמים אלו של Fluke כוללים פיצ'רים דומים כזיהוי דליפות, תמונות מפת צליל ויזואלית, סריקה מהירה וממשק ידידותי. עם זאת, דגם ii910 מציע יכולות נוספות, ביניהן זיהוי התדרדרות מכנית וזיהוי פריקה חשמלית חלקית.

איך אפשר לעזור?

חייגו אלינו: 036450780

נוסף פריט לסל

No products in the cart.