אנו משתמשים בעוגיות כדי לנתח תנועה ולשפר ללא הרף את האתר שלנו.

בואו נפגש!קפה טוב עלינו צרו קשר
דלג לתוכן הראשי
FLUKE
28 פבר, 2024

כעת ניתן "לראות" רעש ולאתר תקלות דליפות אוויר דחוס, גזים ודליפות ואקום

ה- ii900 הינו מכשיר לזיהוי דליפות ויניקות של אוויר דחוס או גזים במערכות לחץ או ואקום.
מתאים לעבודה בסביבה רועשת, פשוט ונוח לתפעול, לגלוי וצילום של דליפות ממרחק, במהירות וללא כל ידע או ניסיון קודם.
פורסם על ידי: RDT 28 פבר, 2024
כעת ניתן "לראות" רעש ולאתר תקלות דליפות אוויר דחוס, גזים ודליפות ואקום

האם ידעת שאוויר דחוס אחראי על כ 40% מכמות האנרגיה המבוזבזת במפעלים? מאז ומתמיד זיהוי דליפות אוויר וגז בזבזו זמן רב במציאתם והמלאכה הייתה מתישה, עד היום. בעזרת מצלמת האולטראסונית Fluke ii900 צוות האחזקה יכול להצביע במהירות ובקלות על מיקומן של הדליפות, תוך דקות ספורות. בעזרת טכנולוגיית ה SoundSight ניתן למעשה לראות את הרעש שדליפת גז או אוויר מפיקה, אפילו ממרחק, אפילו בסביבה תעשייתית רועשת.

איתור דליפות במהירות ובדיוק מירבי

מ צוידת במערך של מיקרופונים ליצירת שדה ראיה רחב במיוחד, המצלמה האולטרסונית הידנית Fluke ii900 מאפשרת לצוותי האחזקה לאתר דליפות אוויר, גז וואקום בקלות ובדיוק מירבי במגוון המערכות במפעל. המצלמה תוכננה במיוחד לשימוש בסביבת עבודה רועשת ואת טכנולוגיית ה SoundSight ניתן בקלות ללמוד והשימוש במצלמה הוא קל מתמיד. המצלמה מצוידת במסך LCD 7 אינץ', על המסך המציג תמונה ויזואלית מולבשת "מפת רעש" לזיהוי הדליפה במהירות תוך כדי הכוונה מדויקת למקור הדליפה.

סריקה מלאה של האתר תוך שעות ספורות

ממשק המשתמש הנוח והפשוט מאפשר לטכנאים לבודד את תדר רעש הדליפה מתוך רעשי הרקע במפעל. בתוך שעות ספורות, צוות האחזקה יכול לאבחן את המתחם כולו בזמן הפעילות השוטפת במפעל ללא כל הפרעה. זו הפעם הראשונה בה תוכל לאתר בקלות מרבית את הצורך בתיקון דליפות על מנת להבטיח נצילות מקסימלית והפחתת עלויות. ניתן גם לשמור את התוצאות ובעזרתן להפיק דו"חות לפי הצורך.

הפחת את העלויות הקבועות של המפעל, צמצם משמעותית את זמן זיהוי הדליפה ושפר את מהימנות קו הייצור שלך.

איך אפשר לעזור?

חייגו אלינו: 036450780

נוסף פריט לסל

No products in the cart.