אנו משתמשים בעוגיות כדי לנתח תנועה ולשפר ללא הרף את האתר שלנו.

בואו נפגש!קפה טוב עלינו צרו קשר
דלג לתוכן הראשי
Endress+Hauser
18 ינו, 2023

חברת רדט מבית מטריקס תייצג באופן בלעדי את Endress+Hauser בישראל

שיתוף הפעולה בין השתיים ימצב את רדט כמובילה הישראלית לפתרונות המכשור והבקרה בכל תחומי התעשייה
פורסם על ידי: RDT 18 ינו, 2023
חברת רדט מבית מטריקס תייצג באופן בלעדי את Endress+Hauser בישראל

חברת הבת של מטריקס, רדט, המספקת פתרונות בקרה ואוטומציה, תקשורת, בדיקה ומדידה, שירות וכיול חתמה על הסכם ייצוג עם קבוצת Endress+Hauser השוויצרית, שמספקת פתרונות מכשור ומדידה להנדסת תהליכים תעשייתיים. רדט תחל לייצג באופן רשמי ובלעדי את Endress+Hauser בישראל באחד בדצמבר השנה. במסגרת ההסכם רדט תייעץ, תטמיע, תשווק, תתמוך ותמכור מוצרים, שירותים ופתרונות של Endress+Hauser בישראל. שיתוף הפעולה בין החברות יאפשר לרדט להציע ללקוחותיה את סל המוצרים המגוון והרחב ביותר לתהליכים תעשייתיים וימצב את רדט כמובילה הישראלית לפתרונות המכשור והבקרה לתחומי התעשייה. החברות מעריכות כי שיתוף הפעולה  יניב בעתיד הקרוב עסקאות בסך מיליוני יורו.

Endress+Hauser היא מובילה עולמית במכשור מדידה, שירותים ופתרונות להנדסת תהליכים תעשייתיים. החברה מספקת פתרונות תהליכים לזרימה, גובה, לחץ, אנליטיקה, טמפרטורה, הקלטה ותקשורת דיגיטלית, תוך אופטימיזציה של תהליכים במונחים של יעילות כלכלית, בטיחות והשפעה סביבתית. פתרונות החברה מיושמים כיום במגוון רחב של חברות תעשייתיות ישראליות מובילות בתחום מדעי החיים, מזון ומשקאות, כימיקלים ועוד. הפתרונות של Endress+Hauser עומדים בתקנים המחמירים ביותר בשווקי אירופה, ארה"ב וישראל.

Endress+Hauser International AG כחלק מקבוצת Endress+Hauser, פנתה לרדט על מנת לסייע לחברה להגדיל את נתח הפעילות שלה בשוק הישראלי. לאור העובדה כי רדט ומטריקס יכולות לספק ל-Endress+Hauser שירותים חדשים ומשלימים וכוח אדם גדול במיוחד כדי להשיג מטרה זו. רדט מעסיקה כיום כ-100 עובדים ומתוכם 30 נציגי מכירות שיוכלו לסייע להרחיב את הטמעת הפתרונות של Endress+Hauser בכל המשק הישראלי, ובכלל זה גם בקרב מאות הלקוחות הקיימים של מטריקס, שהינה מובילת שוק בתחום ה-IT על פי אנליסטים רבים וחברות הדירוג.

רדט שואפת לחזק את מעמדה של Endress+Hauser בתעשיות מפתח, כמו כימיקלים, מזון ומשקאות, מדעי החיים, מים ושפכים, נפט וגז. את הובלת הטמעת הפתרונות של Endress+Hauser בארגונים השונים מובילים בעלי תפקידים כמו מהנדסים, טכנאים, מנהלי מפעלים, מנהלי הנדסה ועוד.

אמיר קוזלובסקי, מנכ"ל רדט, אמר: "הסכם זה מהווה חיזוק משמעותי ליכולות המקצועיות של שני הצדדים. קבוצת Endress+Hauser נחשבת למובילה עולמית בתחומה ואנחנו צופים כי הפעילות שלנו עמה תגדל כתוצאה מכך. אנו כבר פועלים להרחיב את כוח האדם שלנו על מנת לאפשר את הצמיחה העתידית ולעמוד בביקושים שאנחנו צופים לקבל בתחום. באמצעות שותפות חדשה זו, אנו יוצרים פתרון הוליסטי עבור Endress+Hauser שלא היה קודם לכן. פתרון זה יכלול ייעוץ, מכירת מוצרים, כיול, תמיכה ושירות במעבדות רדט ובמתקני הלקוח. למעשה, רדט תהיה החברה היחידה בישראל שמסוגלת לספק פתרון הוליסטי שכזה וזו בשורה נהדרת לכל התעשייה הישראלית. בנוסף, ביחד עם Endress+Hauser נוכל להעמיק את סל הפתרונות שלנו עבור לקוחותינו ולספק להם פתרון מקצה לקצה המותאם לצרכיהם המדויקים".

דירק בוגנר,  מנהל אזורי אירופה ואפריקה ב-Endress+Hauser: ציין, כי "התמיכה הטכנולוגית  החזקה של רדט מאפשרת ללקוחותינו לקבל את כל הפתרונות שהם צריכים תחת קורת גג אחת, תוך שאנחנו מרחיבים את בסיס הלקוחות שאיתו אנו עובדים. שיתוף הפעולה יוצר סינרגיות מצוינות כדי לענות על צרכי השוק. אנו רואים ברדט ובמטריקס כוח משמעותי שיכול לעזור לנו לחזק את מעמדנו בישראל ולהביא את הפתרונות המתקדמים בעולם ליותר לקוחות ".

אודות רדט:

חברת רדט (RDT) מבית מטריקס, היא ספקית מובילה של פתרונות ומערכות למגוון רחב של טכנולוגיות, שהוקמה בשנת 1963 על ידי ישראל אדיר ז"ל. רדט מורכבת מחמש חטיבות: חטיבת בקרה ואוטומציה, חטיבת ציוד בדיקה ומדידה (צב"ד), חטיבת תקשורת, חטיבת EMC & RF וחטיבת שירות וכיול. רדט מייצגת  ומשווקת בבלעדיות פתרונות ומערכות של יצרנים מובילים בעולם, כגון FLUKE, UNITRONICS, TDK Lamda ועוד, לאלפי לקוחות מענפים שונים במשק הישראלי, בדגש על מגזרי הביטחון, ההיי-טק, התעשייה, האנרגיה, הקמעונאות והרפואה. בין לקוחותיה הבולטים: משרדי ממשלה, תעשיות ביטחוניות, חברות היי-טק, חברות ציוד רפואי, חברות טלקום, חברות סמיקונדקטור, חברות אנרגיה, יצרנים מכלל התעשיות השונות ועוד. ברדט מועסקים כ-100 עובדים ועובדות במשרדים בפתח תקווה ובקרית אתא.

לפרטים נוספים:
איתי נידרמן –
[email protected] – 054-5982230
מאיה בכרך –
[email protected]  – 050-8620944

איך אפשר לעזור?

חייגו אלינו: 036450780

נוסף פריט לסל

No products in the cart.