אנו משתמשים בעוגיות כדי לנתח תנועה ולשפר ללא הרף את האתר שלנו.

בואו נפגש!קפה טוב עלינו צרו קשר
דלג לתוכן הראשי
KEITHLEY
03 אפר, 2024

המלצה חמה על מכשירי 6221 ו-2182A של Keithley

מאז שהתחלנו להשתמש במכשירי 6221 ו- 2182A של Keithley במעבדתנו, חווינו שיפור משמעותי באיכות וביעילות המחקר.
פורסם על ידי: content 03 אפר, 2024
המלצה חמה על מכשירי 6221 ו-2182A של Keithley

מאז שהתחלנו להשתמש במכשירי 6221 ו- 2182A של Keithley במעבדתנו, חווינו שיפור משמעותי באיכות וביעילות המחקר ואפשר לנו לקדם חדשנות בתחום ובשל כך קיבלנו תוצאות מחקר מדויקות ואמינות יותר.

המכשירים מסוג 6221 ו- 2182 A משמשים למדידות חשמליות ברזולוציה מרחבית ננומטריות הן בתוך מיקרוסקופ אלקטרונים והן בסביבת חדר.

השילוב של המכשירים הללו תורם רבות לאיכות נתוני המחקר שלנו, פתח בפנינו אפשרויות חדשות למחקר ופיתוח, אפשר לנו לבצע מדידות ברמת דיוק גבוהה ביותר, כולל מדידות התנגדות של גבול גרעין בודד בנחושת. השליטה במדידות נעשית באמצעות תוכנה ידידותית וקלה מאוד לשימוש. המכשיר קל וקומפקטי, וחוסך לנו זמן ומאמץ משמעותיים בעבודה.

הממשק מאפשר ביצוע מגוון רחב של בדיקות אפיון בצורה יעילה ופשוטה, כגון מודולציה של פולסי זרם ושליטה במדידת פוטנציאל בתזמונים הרצויים.

מדידות חשמליות ברמת דיוק מתח (וכך גם התנגדות) כזאת אינן אפשריות, למיטב ידיעתי, באף מכשיר אחר מלבד צמד מכשירים אלו.

מאחר ואני מבצע מדידות חשמליות בסקאלת ננו-מיקרו, אני חייב להשתמש בזמני מדידה נמוכים ביותר כדי למנוע חימום, ולכן נדרשת רזולוציית קריאת מתח מיטבית, בנוסף ליציבות ספק הזרם.

כתוצאה מכך, המחקר לא היה מתקיים במתכונתו הנוכחית ללא ציוד זה. אנו יכולים להתמקד יותר במחקר עצמו ופחות בניהול המכשיר.

אנו סומכים על המוניטין של Keithley כיצרנית אמינה של ציוד מדידה. צוות התמיכה של רדט נציגת Keithley בישראל מקצועי ומסייע, ותמיד זמין לענות על שאלות ולפתור בעיות. אפילו במהלך ביקור קצר של טכנאי החברה בארץ, הוא הגיע למעבדה לתמיכה.

לסיכום, אני ממליץ בחום על השילוב של 6221 ו- 2182 A לכל חוקר בתחום המדעים וההנדסה הדורש דיוק מירבי במדידות חשמליות במתכות. זהו כלי רב עוצמה ורבגוני שישפר את איכות, יעילות וחדשנות המחקר שלכם.

 

ד"ר חנא בשארה, מהמחלקה למדע והנדסה של חומרים, אוניברסיטת תל אביב

איך אפשר לעזור?

חייגו אלינו: 036450780

נוסף פריט לסל

No products in the cart.